Зміцнення гривні відбудеться не раніше весни, – експерт

Січ 15, 2018 News 0 comments

Зміцнення курсу гривні не варто очікувати раніше весни або періоду сезонного зростання обсягів валютної виручки, вважає провідний експерт відділу продажу одного з комерційних банків України Нікіта Мішаков.

“За нашим досвідом, не варто чекати укріплення гривні раніше весни, тобто періоду сезонного збільшення обсягів валютної виручки, яка зазвичай співпадає і з початком насіннєвої кампанії у сільгоспвиробників”, – зазначив експерт у коментарі УНІАН.

За його словами, поточний рік не став винятком з загальної тенденції, і курс гривні, як і в попередні роки, піддається сезонним коливанням.

“В періоди найбільшого притоку валютної виручки – у другій половині весни і літа – відбувається стерилізація гривневої маси для поповнення золотовалютних резервів. А вже з осені, як правило, починається освоєння заморожених бюджетних фондів, що співпадає з сезонним зниженням валютних надходжень і викликає черговий девальваційний рух”, – пояснив Мішаков.

Також експерт зазначив, що в 2017 році освоєння бюджетних коштів було максимально відкладено до кінця року, і в останні робочі дні року в економіку були введені значні обсяги гривневої ліквідності з єдиного казначейського рахунку, тоді як обсяги валютної виручки знаходилися на традиційно низькому рівні для цього періоду.

Українська гривня з 18 грудня минулого року практично щодня обновляла мінімальну річну позначку, наближаючись до історичного мінімуму в 30 грн / долл. За 2017 рік девальвація гривні до долара склала 88 копійок, або 3,2%.

З початку 2018 року, за станом на 11 січня, гривня подорожчала до долара ще на 26 копійок, або майже на 1%, – до 28,33 грн / долл.

В НБУ вважають, що фундаментальних причин девальвації української гривні на сьогодні немає, і поточна волатильність валютного ринку обумовлена ​​сезонними та психологічними факторами.

Історичний мінімум курсу української гривні до долара США був зафіксований у лютому 2015 року і склав 30,01 грн / долл.

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.