Житлова нерухомість 2018: будівництво та продаж

Гру 31, 2018 News 0 comments

У 2018 році, як і у попередніх, попри активні будівельні роботи, буму продажів квартир не фіксувалось.

Про це повідомляє один з економічних медіа ресурсів країни.

В останні роки забудова в великих містах України досягла свого піку, але споживчі настрої українців все-таки не покращилися“, – сказано в повідомленні.

За офіційними статистичними даними, вже за перші шість місяців 2018 року в Україні було введено в експлуатацію практично на 30% менше житла, ніж за аналогічний період роком раніше.

І ця тенденція характерна не тільки для столиці та округи, а й для інших великих міст країни – Дніпра, Харкова, Одеси, Львова.

І хоча обсяги будівництва цієї нерухомості в Україні як і раніше великі, але вона залишається такою ж не доступною для простих громадян. Тому маючи бажання  стимулювати продажі, забудовники всіляко мінімізують його вартість, через що ціна житла на первинному ринку залишається відчутно дешевше, тієї, що на вторинному.

Як відзначають ряд досліджень, в цілому середні ціни різняться в ціні на рівні близько 10%. Так триває вже не один рік.

Як повідомляв сайт Інституту розвитку нерухомості (ІРН), у грудні 2018 року медіанна ціна пропозиції яка фіксувалась у Києві на ринку вторинного житла була 1,042 тисячі доларів США, що на 3,4% менше ніж було на початку 2018-го року у січні.

Директор ІРН Олександр Рубанов прогнозує збільшення кількості проблемних новобудов у Києві та області.

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.