Жителі Коцюбинського проголосували за приєднання селища до Києва

Бер 07, 2018 News 0 comments

Жителі селища Коцюбинське Київської області проголосували за приєднання до Києва. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила селищний голова Ольга Матюшина.

“За Київ проголосувало майже 61%. Проти – 37,5%. Утрималися майже 1,2%. Не зараховано 0,3% голосів. Спасибі всім, хто взяв участь у громадських слуханнях. А це майже 1 340 коцюбинців. Результати буде мною скеровано до Київради і до парламенту”, – зазначила Матюшина.

Вона також підкреслила, що не брала участі в голосуванні, і закликала до цього депутатів, щоб не поляризувати громаду.

Раніше повідомлялося, що 20 травня 2015 року депутати Коцюбинської селищної ради ухвалили рішення щодо приєднання до міста Ірпінь. За словами місцевих жителів, відбулося це без обговорення – думки громади щодо об’єднання ніхто не запитав. Ба більше, про сесію, на якій голосували за це рішення, знали навіть не всі депутати.

У травні 2016 року Київський апеляційний адмінсуд визнав протиправним і скасував рішення Коцюбинської селищної ради щодо приєднання селища до Ірпеня без належного проведення громадських обговорення. Раніше мер Києва Віталій Кличко заявив, що підтримує створення єдиної агломерації для об’єднання прилеглих до Києва населених пунктів.

Related Posts

Leave a Comment!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *