Які вимоги висувають клієнти при оренді приватних будинків в передмісті Херсона

Лют 17, 2019 News 0 comments

Для орендаря в Херсоні важливо розташування приватного житла в передмісті, близькість до межі міста і місця роботи.

Про це domik.ua повідомив ріелтор Віктор Петров.

«Багато клієнтів агентства, які планують зняти будинок під Херсоном, враховують місячну вартість комунальних послуг, наявність оформленої субсидії або пільг», – зазначив експерт.

Інші представники агентств нерухомості Херсона вказали, що орендарі цікавляться житловими об’єктами з газовим опаленням і сучасними радіаторами. В основному розглядають житло з підведеними комунікаціями та санвузлом в будинку. Відсутність таких зручностей значно знижує вартість оренди та потребу у даному об’єкті для житла на ринку нерухомості.

Також ріелтори Херсона розповіли, що для комфортного проживання в набір мінімальних вимог клієнтів входить наявність побутової техніки та меблів: холодильник, пральна машина, духовка, ліжко, кухонний гарнітур, містка шафа. Додатково оцінюють якість ремонту і стан будинку.

Як повідомляв сайт Інституту розвитку нерухомості, більшість орендарів передмістя Херсона володіють автомобілем, тому вибирають локації, які відрізняються зручним під’їздом і розміщені ближче до асфальтованої дороги. При цьому кожен клієнт шукає житло неподалік від місця роботи, щоб не витрачати вранці час на проїзд. Також житло під Херсоном для здачі в оренду на літній період затребуване в селищах міського типу Білозерка та Дніпровське. Близькість до озера Біле і річці Кошовий зробила локацію популярної для дачного відпочинку.

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.