Як повідомити про початок будівельних робіт он-лайн: чиновники розповіли деталі

Вер 29, 2019 News 0 comments

В Україні існує можливість подавати повідомлення про початок будівельних робіт невеличких будиночків та гаражів через мережу Інтернет.

Відповідне повідомлення з посиланням на причетні до цього держані структури (Держарбудінспекція, Держагентство електронного урядування, Мін ‘юст) розповсюдили мас-медіа.

«Перша в Україні повністю автоматизована е-послуга – без втручання посадової особи – стосується будівництва, здійснюваного на підставі будівельного паспорта. До нього належить зведення індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових та дачних будинків заввишки не більше двох поверхів (площею – не більше за 300 м кв. Також – господарських будівель та споруд, зокрема, гаражів, розташованих на присадибних, дачних і садових земельних ділянках.», – сказано у повідомленні.

Разом з тим у тексті зазначено, що надання цієї послуги ще потребує технічного доопрацювання в частині синхронізації з іншою системою, якою опікується Міністерство юстиції України – Державним реєстром речових прав на нерухоме майно.

Як повідомляв сайт Інституту розвитку нерухомості (ІРН), раніше стало відомо, чи потрібен техпаспорт нерухомості при державній реєстрації.

До цього сайт ІРН, розповідав, як дізнатись інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Нагадаємо, що у липні 2018 року відбулася будівельна амністія малих об’єктів будівництва – до 300 м кв.

До цього фахівці Інституту розвитку нерухомості вважають, що Будівельна амністія ніяк не вплине на ринок нерухомості, це скоріше піар-хід.

При цьому директор ІРН Олександр Рубанов вважає, що люди можуть надавати перевагу штрафам, а не Будівельній амністії.

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.