Як нові ДБН вплинуть на ринок житла: прогноз експерта

Січ 29, 2019 News 0 comments

У середньостроковій перспективі нові Державні будівельні норми (ДБН) призведуть до того, що забудовники звернуть свою увагу на землі під колишніми промисловими об’єктами та будуть розвивати формат «місто у місті».

Про це йдеться у матеріалі щодо перспектив будівельної галузі України на сайті одного з інтернет-медіа ресурсів.

«Тепер уже практично неможливо побудувати «свічку» в існуючих кварталах забудови. Тобто для розвитку бізнесу потрібні вільні земельні ділянки, де б можна було реалізувати проект комплексної забудови», – сказано у публікації та зазначено, що такі ділянки, наприклад у Києві, це колишні промислові зони.

При цьому, як вважають експерти, яких опитувало видання, буде зберігатися популярність комплексних проектів, які характеризують як «місто у місті».

Видання зазначає, що зараз у Києві вже є 11 подібних житлових комплексів, і ще 5 мають з’явитися у найближчі два-три роки.

Як повідомляв сайт Інституту розвитку нерухомості (ІРН), в Україні запрацювала нова форма реєстрації початку будівництва.

Оновлені ДБН набули чинності з 1 жовтня 2018 року.

Також директор ІРН Олександр Рубанов звертав увагу на збільшення кількості проблемних новобудов у столиці та області через нові ДБН.

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.