В Україні утвердили порядок складання звітів про транзакції з нерухомістю

Бер 29, 2018 News 0 comments

Кабінетом міністрів на засіданні було затверджено постанову “Деякі питання обліку заборгованості за обов’язковим державним пенсійним страхуванням”.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики.

Так, нотаріуси щоквартально, до 20 числа місяця, наступного за звітним кварталом, зобов’язані представляти до органів пенсійного фонду за місцем розташування державної нотаріальної контори або робочого місця приватного нотаріуса інформацію про укладені договори купівлі-продажу нерухомого майна та сплати податку на обов’язкове державне пенсійне страхування за встановленою формою.

При цьому нотаріальне підтвердження договорів купівлі-продажу нерухомого майна здійснюється за наявності документального підтвердження сплати збору з операцій купівлі-продажу нерухомого майна.

Встановлено, що при посвідченні договорів купівлі-продажу нерухомого майна нотаріус здійснює перевірку платежів покупцем зборів і вимагає відповідні документи.

Форма звіту про укладені договори купівлі-продажу нерухомого майна містить інформацію про кількість укладених договорів купівлі-продажу нерухомого майна, вартості такого майна та суми заплаченого збору за обов’язкове державне пенсійне страхування.

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.