В Україні стало можливим передавати нерухомість держпідприємств працівникам: деталі

Жов 04, 2018 News 0 comments

В Україні офіційно набув чинності закон, що робить можливою передачу житлової нерухомості державних підприємств його працівникам.

Як повідомляють медіа, його (№ 2516-VIII) надрукували у офіційному виданні Верховної Ради “Голос України” у середу, 3 жовтня.

«Закон збільшує перелік випадків, на які не поширюється заборона відчуження державної нерухомості.», – йдеться у повідомленні.

Однак, ці правки стосуються лише тих підприємств, 100% акцій яких перебувають у власності держави.

При цьому, як зазначають медіа, коли проект цього закону розглядали у парламент , законодавці уточнили, що за подібних обставин,  житло переходить у власність працівників  шляхом продажу. Продаж  відбувається на виконання умов укладених колективних договорів без застосування конкурентних засад.

Як повідомляв сайт Інституту розвитку нерухомості (ІРН), у парламенті України проект закону, що дозволяє державним підприємствам, установам і організаціям, господарським товариствам відчужувати належне їм нерухоме майно (житло) на користь своїх працівників, було  зареєстровано у травні 2018 року.

Верховна Рада прийняла цей закон  у вересні поточного року 243 голосами народних депутатів.

Раніше ІРН повідомляв, у  оновлених Державних будівельних нормах будуть деталізовані вимоги стосовно проїздів для спеціальної техніки до житлових і громадських будинків.

До цього, за рішенням Кабміну Національна поліція отримала в управління  недобудову в Києві.

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.