В Україні хочуть відновити ще один аеропорт

Лип 07, 2018 News 0 comments

В Україні почалися роботи з відновлення аеропорту Хмельницький.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, у квітні-червні 2018 року на 80 га території терміналу вирубали дерева та куші, що встигли вирости тут за роки простою. На додачу проводяться роботи з відновлення постачання електроенергії на його об’єкти, знеструмлені десять років тому.

«Зараз трансформаторна підстанція і ряд інших об’єктів належать ДП “Украерорух”, представники Хмельницької обласної влади вже звернулися в Мінінфраструктури з проханням ініціювати передачу майна від аеронавігаційного держпідприємства в комунальну власність міста», – сказано у повідомленні.

Майно аеропорту Хмельницький розділене між чотирма власниками: “Украерорух”, ТОВ “Поділля-Авіа”, держава в особі МІУ і комунальне підприємство (КП) “Аеропорт Хмельницький”.

КП володіє земельною ділянкою площею 134,8 гектаріа, приміщенням пожежної частини, недобудованим будинком для адмінперсоналу, двома ангарами, гаражем для спецтехніки. Є також недобудована їдальня і приміщення пропускного пункту.

В цьому році планується відремонтувати КПП, відновити водопостачання і провести поточний ремонт злітно-посадкової смуги. 27 березня облрада виділила з обласного бюджету на ці роботи 3,3 мільйона гривень. Заявлена вартість робіт по ремонту ЗПС – 840 тисяч гривень.

Як повідомляв сайт Інституту розвитку нерухомості (ІРН), Київський аеропорт повідомив про проблеми з паркуванням.

До цього сайт ІРН повідомляв, що термінал у аеропорту “Бориспіль” можуть зробити офісним центром.

 

 

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.