Укрпошта переконує уряд у доцільності продажу непрофільних активів

Чер 06, 2018 News 0 comments

Можливість продажу окремих поштамтів та непрофільних активів розглядає Укрпошта.

Про це з посиланням на керівництво підприємства повідомляють ЗМІ.

“Статутний капітал Укрпошти був, у тому числі, сформований з об’єктів нерухомості. Це 1,3 млн кв. м об’єктів, з яких 25% ми вже не використовуємо. З них багато об’єктів, типу поштамтів, які, можливо було б краще перетворити в готель чи офісні будівлі, ніж утримувати там бухгалтерію і операційно-облікові підрозділи Укрпошти”, – наводять медіа слова СЕО компанії.

Однак підприємство віднесено до стратегічних об’єктів тому приватизація підприємства чи часток є неможливим.

“Ми працюємо з урядом, з парламентом, щоб внести правки до прикінцевих положень (закону Про приватизацію – ред.), щоб дозволити продавати непрофільні об’єкти за прозорою процедурою, з дозволу рад або керуючих органів, з незалежною оцінкою, оскільки у нас майже 30% неробочих об’єктів, які руйнуються. Це і санаторії, і профілакторії та інші об’єкти “, – розповіли на підприємстві.

Як повідомляв сайт ІРН, у Верховній Раді зареєстровано проект закону, що дозволяє державним підприємствам, установам і організаціям, господарським товариствам відчужувати нерухоме майно (житло) на користь своїх працівників.

Також, як розповідав у коментарі сайту Інститут розвитку нерухомості директор ІРН Олександр Рубанов, обмеження, які містить закон “Про освіту”, що набув чинності 28 вересня 2017 р, попри формальний дозвіл на використання майна, суттєво зменшують можливості залучення інвестицій у розвиток навчальних закладів та покращення їх матеріально-технічної бази.

Нагадаємо, що спеціалісти ІРН забезпечують підготовку пропозицій і інвестиційних проектів (проектів розвитку) для подальшого ефективного (дохідного) використання об’єктів та земельних ділянок на якій вони розташовані.

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.