Укргазбанк продає нерухомість у 11 регіонах України

Жов 30, 2017 News 0 comments

“Укргазбанк” вирішив продати за допомогою мережі Інтернет  65 об’єктів у 11 областях, початкова ціна яких заявлена на загальну суму понад 240 мільйонів гривень.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на прес-службу онлайн-майданчика з реалізації майна OpenMarket, який і обрав банк.

“АБ “Укргазбанк” виставив на продаж через OpenMarket (ДП “СЕТАМ”) нерухомість, земельні ділянки та паркувальні місця у Київській, Сумській, Кіровоградській, Харківській, Дніпропетровській, Рівненській, Полтавській, Тернопільській, Чернігівській, Черкаській, Одеській областях на суму 240 751 316 гривень”, – сказано у повідомленні.

Продаж активів Укргазбанку проходить за участю міжнародної консалтингової компанії JLL в рамках договору про співпрацю, підписаного у лютому 2017 року.

“Торги по всіх об’єктах відбудуться 28 листопада 2017 року”, – повідомляють у ДП “СЕТАМ”, та зазначають, що середній прирост ціни на таких торгах складає 10% від початкової.

OpenMarket (ДП “СЕТАМ”) – майданчик реалізації майна через мережу Інтернет з використанням технології захисту даних Blockchain. Система працює на всій території України з 2014 року.

Раніше повідомлялося, що до кінця 2017 року держава мала намір продати “Укргазбанк”.

Related Posts

Leave a Comment!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *