У жовтні в Києві найбільшу кількість нового житла пропонвали у Голосіївському районі

Лис 02, 2017 News 0 comments

Серед усіх районів Києва у жовтні цього року найбільша кількість житла на первинному ринку пропонувалася на продаж у Голосіївському районі.

Про це йдеться у аналітичному звіті “Огляд ринку новобудов Києва: жовтень 2017 р“, на потралі 100realty.ua.

“У жовтні найбільша кількість житлових комплексів пропонувалася в Голосіївському районі – 18%, в Дарницькому та Солом’янському – по 14%, Шевченківському – 13%, Печерському – 11%. Менша частка новобудов у Дніпровському – 8%, Святошинському та Подільському – по 7%, Оболонському – 5% і в Деснянському районі – 3%”, – зазначено у звіті.

У структурі пропозиції первинного житла переважають новобудови економ-класу – 30% та комфорт-класу – 33%. Частка новобудов бізнес-класу – 24% та преміум-класу – 13% від загальної кількості.

При цьому  у 20% квартир вищого цінового сегмента новобудов середньозважена ціна пропозиції склала 39516 грн. / кв.м., а в 20% квартир нижчого цінового сегмента – 14959 грн. / кв.м. Індекс розшарування (відношення ціни “дорогого” житла до “дешевого”) в цілому по новобудовах Києва склав 2,6.

Загалом, за даними цього порталу, у жовтні до продажу пропонувалися квартири 65 операторами в 184 ЖК. Серед них – як об’єкти незавершеного будівництва, так і нереалізовані квартири в будинках, що вже здані в експлуатацію.

Нагадаємо, що згідно досліджень Інституту розвитку нерухомості, у перерахунку на долари США у 3-му кварталі 2017 року ціни на житлову нерухомість у Києві продовжили поступово знижуватись. Загалом, з початку року вони зменшились на 4.7%, до середньої ціни $944.4/кв.м.

Related Posts

Leave a Comment!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *