У Маріуполі планують комуналізувати нерухомість, на яку не знайшлось спадкоємців

Лют 15, 2019 News 0 comments

Маріупольські депутати розглянуть проект стосовно передачі в комунальну власність нерухомого майна на яке не оформлено права власності при відсутності спадкоємців за заповітом і в разі відмови від спадщини.

Про це повідомляє прес-служба Маріупольської міської ради.

Так, майно, власник якого помер, а спадщину не прийнято в установленому законом порядку, буде контролюватися міською владою. Проект рішення «Про затвердження Положення про формування житлового фонду Маріуполя» представив департамент по роботі з активами міської ради.

«Директор департаменту Світлана Штенда зазначила, що при відсутності спадкоємців за заповітом і в разі відмови від спадщини, спадщина може перейти в комунальну власність міста», – сказано у повідомленні.

Передбачається, що інформацію про таку нерухомість міська рада буде отримувати з різних служб, таких як нотаріальні контори, установи Міністерства внутрішніх справ, РАЦСи, ДРЖКІ, департамент соціального захисту та служби у справах дітей, виконавчі органи.

Дія Положення також може поширюватись на земельні ділянки, будинки, будівлі, споруди, житлові та нежитлові приміщення, розташовані в місті, а також рухоме майно, цінні папери і грошові кошти, визнані судом спадщиною від померлого.

Як відзначили в департаменті по роботі з активами, «прийнята на баланс нерухомість буде розподілена серед маріупольців, які перебувають на квартирній черзі». І пріоритет в цьому «буде відданий соціально незахищеним громадянам».

Як повідомляв сайт Інституту розвитку нерухомості, У Дніпрі міськрада пропонує довічне утримання за нерухомість.

Також повідомлялось, що ТКК Київради займеться будівлями на Печерську у Києві.

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.