У Львові можуть оголосити інвестиційний конкурс на спорудження канатної дороги

Чер 11, 2018 News 0 comments

У Львові підготували містобудівну документацію для спорудження першої  канатної дороги, а конкурс на її спорудження можуть оголосити вже восени.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ з посиланням на головного архітектора Львова Юліана Чаплінського.

“Думаю, що обмеження будуть затвердженні або до кінця літа, або у вересні”, – сказав Чаплінський.

За його словами, містобудівні обмеження ще мають погодити в мерії, після чого у Львові розроблять інвестиційний проект та оголосять конкурс.

Головний архітектор зазначає, що львівським проектом канатної дороги вже зацікавилися потенційні інвестори. Зокрема, найбільшу зацікавленість проявляє австрійська фірма “Doppelmayr”, яка будувала канатку в місті Кобленц. Орієнтовна вартість канатної дороги на Високий замок може скласти майже 10 мільйонів євро.

Нагадаємо, що рішення про пошук інвестора для будівництва канатної дороги у Львові було ухвалено ще в грудні 2016 року на пленарному засіданні міської ради. Проект передбачає створення канатної дороги до Високого Замку, станції канатки та пішохідного мосту через вул. Кривоноса.

Як повідомляв сайт Інституту розвитку нерухомості (ІРН), найбільш та найменше привабливі для орендарів райони Львівської області озвучила на публіці начальник управління економічного розвитку та підприємництва департаменту агропромислового розвитку ЛОДА Людмила Гончаренко за результатами
аудиту земель сільськогосподарського призначення.

Нагадаємо, що спеціалісти ІРН забезпечують підготовку пропозицій і інвестиційних проектів (проектів розвитку) для подальшого ефективного (дохідного) використання об’єктів та земельних ділянок на якій вони розташовані.

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.