У Києві заговорили про інвентаризацію комунальної нерухомості

Чер 12, 2018 News 0 comments

Київська влада має намір провести інвентаризацію нежитлових приміщень, де можна облаштувати дитсадки.

Про це повідомляється на сайті Київради.

“На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати погодили проект рішення, який передбачає проведення інвентаризації комунальних приміщень, де можна розмістити дошкільні навчальні заклади і заклади позашкільної освіти”, – сказано у повідомленні.

У повідомленні зазначається, що
зараз у столиці налічується близько 40 приміщень, в яких раніше функціонували дитячі садочки. Зараз ці об’єкти використовують не за призначення. Там знаходяться пенсійні фонди чи податкові служби.

Якщо проект рішення депутати підтримають на пленарному засіданні Київради, Департаменти комунальної власності, земельних ресурсів, а також освіти і науки, молоді та спорту спільно з районними держадміністраціями мають протягом трьох місяців провести інвентаризацію і скласти перелік відповідних приміщень.

Як повідомляв сайт Інституту розвитку нерухомості (ІРН), містобудівельно-архітектурний департамент Київської міської державної адміністрації оголосив тендер на інвентаризацію вуличної мережі садових товариств і такої забудови на землях столиці.

Раніше IRN.com.ua розповідав, що у Києві хочуть повернути місту нежитлові приміщення на 6,5 млн грн.

Також зазначалось, що у Кропивницьком депутати облрад погодили продаж землі дитячо-юнацького центру.

При цьому директор ІРН Олександр Рубанов вважає, що обмеження, які містить закон “Про освіту”, попри формальний дозвіл на використання майна, суттєво обмежує можливості залучення інвестицій у розвиток навчальних закладів та покращення їх матеріально-технічної бази.

Нагадаємо, що спеціалісти ІРН забезпечують підготовку пропозицій і інвестиційних проектів (проектів розвитку) для подальшого ефективного (дохідного) використання об’єктів та земельних ділянок на якій вони розташовані.

 

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.