У Дніпрі міськрада пропонує довічне утримання за нерухомість

Бер 13, 2018 News 0 comments

Міськрада Дніпра пропонує одиноким пенсіонерам укладати договір про довічне утримання в обмін на нерухомість. Про це повідомляється на сайті міської ради.

Згідно з проектом рішення, пенсіонери повинні будуть переписати своє житло у комунальну власність міста. Проект рішення “Про затвердження Порядку довічного утримання громадян похилого віку Дніпровським міською радою” передбачає укладення двостороннього договору з літніми жителями Дніпра, у власності яких перебуває дома і квартири зареєстровані на території міста.

За договором пенсіонери можуть проживати на своїй житлоплощі або в комунальному закладі. Люди зможуть розраховувати на щомісячну грошову компенсацію, в залежності від віку і стану здоров’я, або одноразову матеріальну винагороду в залежності від розміру житла. У разі, якщо житло не приватизоване – міськрада надасть допомогу в приватизації, в тому числі, матеріальну.

Пенсіонери згідно з договором, можуть забезпечуватися продуктами, медикаментами, одягом, послугами ЖКГ і проведенням ремонту. Крім того, за кожною літньою людиною, яка уклала договір з Дніпровської мерією, буде закріплений соцпрацівник Територіального центру соціального обслуговування.

У разі смерті, міськрада зобов’язана поховати пенсіонера, навіть якщо це не було передбачено договором.

Related Posts

Leave a Comment!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *