Ціни на житло «вторинки» у 2018 році: дані по Києву

Гру 29, 2018 News 0 comments

Медіанна ціна пропозиції метра квадратного житла у квартирах на вторинному ринку Києва у грудні 2018 року склала 1,042 тисяч доларів США, що в середньому на 3,4% менше в порівнянні з січнем цього ж року

Про це повідомляється у аналітичному огляді на сайті одного з профільних медіа-ресурсів.

«З початку 2014 року в Києві вторинка подешевшала на 42%», – зазначено у повідомленні далі.

Так найменша ціна на квартиру у Києві – невеличка за метражем «гостинка», що потребує ремонту у «спальному районі» за 21-22 тисяч доларів США. За повноцінну однокімнатну квартиру у схожому стані ціна може складати вже 26 тисяч доларів США. За двокімнатну квартиру у старому житловому фонді (п’ятиповерхівки) просять від $ 26-30 тисяч доларів США, у залежності від стану квартири, у більш нових будинках (дев’ятиповерхівках), вартість двокімнатної вже оцінюють у $ 34 тисяч доларів США.

При цьому традиційно на вартість житла впливає його місце розташування (район) та наближеність до метро. У разі пішої доступності до станцій «підземки» все житло буде дорожче мінімум на 15%.

Хоча, як зазначають фахівці, навіть ці ціни не остаточні і власники готові торгуватись.

Як повідомляв сайт Інституту розвитку нерухомості (ІРН), раніше стало відомо, як зміняться ціни житлової нерухомості у 2019 році.

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.