Ціни на житло в Одесі: названі найдорожчий та найдешевший райони

Жов 10, 2018 News 0 comments

Влітку 2018 року ціна квадратного метра в престижних районах Одеси в рази вища ніж у передмісті – перевищуючи $40 тис. за однокімнатну, при вартості аналогічного за метражем житла в $25 тис., відповідно.

Про це повідомляють спеціалізовані медіа.

«Найдорожча нерухомість в Одесі, як і раніше продається в Приморському районі. Скромна однокімнатна квартира в центрі міста коштувала в середньому близько $40,5 тис. За подібні суму і навіть дешевше в Суворовському і Малиновському районах віддавали троячки», – сказано у повідомленні.

При цьому зазначено, що двокімнатні в Приморському продавалися за $55 тис. А за простору трикімнатну квартиру тут просили майже $80 тис. За ціною трикімнатної можна було б купити три однокімнатні квартири в тих же Суворовському і Малиновському районах. «А грошей залишилося б ще й на ремонт», – констатують медіа.

Найбільш бюджетними ціни на житло були у «спальному» Суворовському районі. Літня вартість однокімнатної квартири тут склала 24 000 долл. Двокімнатні тут були на $5 тис. – $6 тис. дорожче. Найвигідніші трикімнатні квартири теж в цьому районі – $35 тис.

В середньому, однушки в Одесі в літній сезон коштували $24 тис. – $40,5 тис. Квартири з двома кімнатами продавалися від $30 тис. до $55 тис. Трикімнатне житло – $35 тис. – $80 тис.

Як повідомляв сайт Інституту розвитку нерухомості (ІРН), раніше з’явилися дані про те, що буде з цінами на житло восени.

Раніше у Києві ріелтери назвали ціни найдешевших квартир, які були продані впродовж серпня 2018 року.

До цього повідомлялось, що впродовж літа 2018 року найбільш бюджетні квартири на вторинному ринку у місті Дніпро продавали на лівому березі.

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.