Став відомий ексклюзивний брокер 2-ї черги ТРЦ Appolo в Дніпрі

Тра 13, 2019 News 0 comments

Консалтингова компанія UTG (Київ) підписала договір ексклюзивного брокериджа другої черги торгово-розважального центру Appolo по ул.Титова, 36 в Чечелівське районі Дніпра.

“В даний час компанія UTG здійснює набір орендарів другої черги ТРЦ Appolo. Об’єкт складається з трьох рівнів загальною площею 40 тис. Кв. М, з них 30 тис. Кв. М – орендні. Запуск об’єкта планується в третьому кварталі 2019 року”, – йдеться в повідомленні UTG.

Згідно з концепцією, розробленою фахівцями компанії UTG, в об’єкті розмістяться продовольчий супермаркет площею 4,4 тис. Кв. м, кінотеатр на 3 тис. кв. м, оператори товарів для дітей, галерея модного одягу, велика зона ресторанів і фудкорти.

“Після запуску в експлуатацію другої черги Appolo планована щоденна відвідуваність торгового центру складе 20 тис. Чол. В день. Тим самим ТРЦ стане одним з найбільш відвідуваних і популярних об’єктів торгової нерухомості в Дніпрі”, – цитується в повідомленні директор UTG Євгенія Локтіонова.

Як повідомлялося, у вересні 2018 консалтингова компанія NAI Ukraine повідомила про підписання договору ексклюзивного брокериджа другої черги ТРЦ Appolo.

За даними компанії, першим якорем другої черги ТРЦ повинен стати кінотеатр “Планета Кіно”.

ТРК Appolo відкритий в 2009 році. Загальна площа об’єкта становить 35 тис. кв.м, орендна – 20 тис. Кв.м. Інфраструктура комплексу включає також паркінг на 375 місць.

За даними сайту ТРЦ, його відвідуваність в будні дні становить 14 тис. Чол. в день, у вихідні – 18 тис.

Якорем ТРЦ є найбільший в Дніпрі супермаркет Varus (6,2 тис. Кв. М), а також спортхаб Regym.

UTG створена в 2001 році. Спеціалізується на комплексному супроводі девелоперських проектів.

За участю UTG відкрито понад 100 об’єктів нерухомості. Серед них – ТРЦ Lavina Mall, New Way, Ocean Plaza, Gulliver, “Піраміда” і “Комод” (всі – Київ), “Мегамолл” (Вінниця), “Міст Сіті Центр” (Дніпро), “Французький бульвар” (Харків ) і Global.UA (Житомир).

Згідно з даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, станом на 1 квітня 2019 року частка 30% в статутному капіталі ТОВ “Ю.Ті.Джі.” (Київ) належить І.Мельник, 65% – Вадиму Нєпосєдову, 5% – Артему Нєпосєдову.

Статутний капітал складає 1 млн грн.

Раніше повідомлялося, що в Одесі до кінця 2020 року відкриються три ТРЦ.

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.