Стало відомо скільки нових квартир з’явилось на вторинному ринку у грудні

Січ 02, 2019 News 0 comments

У грудні 2018 року на ринку вторинного житла Києва частка квартир, що вперше були виставлені на продаж була менше ніж 10%.

Про це повідомляє одне з профільних медіа, з посиланням на аналітичний огляд результатів цього місяця.

«Частка квартир, вперше виставлених на продаж, у звітному місяці склала 8,7% від усього обсягу пропозиції», – сказано у публікації.

Загалом у столиці у грудні продавалась 16081 квартира, що на 4,9% менше, ніж у листопаді 2018 року.

Загальна кількість площ, що пропонувались на продажу відповідно зменшилась на 4,6%, а їх ціна, за умови оцінки у доларах США – на 4,1%.

При цьому, коли порівняти з груднем 2016 року пропозиція квартир, зменшилася на 16,9%.

При цьому половина з виставленого на продаж житла була на Правому березі столиці, без врахування центру, 19% – у центральній частині міста, а ще 31% від загалу – на Лівому березі.

В загальному обсязі найбільше пропонувалось трикімнатних та двокімнатних – 35% та 32% відповідно, однокімнатні займали 26% пропозиції, чотирикімнатні – 7%.

Як повідомлялось раніше, у 2018 році, як і у попередніх, попри активні будівельні роботи, буму продажів квартир не фіксувалось.

Нагадаємо, що Інститут розвитку нерухомості, створив систему, яка розраховує індикатори вартості київської нерухомості в різних сегментах в режимі реального часу.

 

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.