Стало відомо, що відбувається з ринком нерухомості після виборів

Тра 15, 2019 News 0 comments

У першому кварталі в Україні попит на житло зменшився.

Про це повідомляють спеціалізовані медіа.

«Активність на ринку нерухомості в першому кварталі цього року впала, каже Едуард Базус. На первинний ринок вплинуло падіння курсу долара. А на вторинне житло – президентські вибори в Україні», – сказано в повідомленні з посиланням на опитування фахівців.

«Багато покупців вирішили трохи відкласти момент покупки квартир на потім. Найцікавіше, що вони все одно повернуться на ринок, тому що глобально нічого не змінюється. Занепокоєння не дає спокійно здійснювати угоди», – вважає експерт ринку Едуард Базус.

Кардинальних змін в нерухомості найближчим часом не буде, вважає Віктор Несін, голова Національної ради ріелторської палати України. Буде зберігатися сьогоднішня цінова політика.

“Все залежить від ситуації в країні. Ринок нерухомості тонко реагує на всі політичні події. На сьогодні у нас ситуація, коли ринок завмер. Люди намагаються зрозуміти, що буде далі. Інвестори зараз пригальмуватися і це відчувається по всьому ринку. Всі великі проекти трохи пригальмуватися. Якщо говорити про ціни, то жодних різких змін не буде”, – говорить Несін.

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.