Стало відомо, що буде з нерухомістю у передмісті Києва через півроку

Кві 25, 2019 News 0 comments

Забудовники зацікавлені у тому, щоб покупець отримав чіткий сигнал того, щорезультати виборів – це лише наслідок певних демократичних процесів, і вони не позначаться на планах компаній з будівництва нового житла.

Про це в ексклюзивному коментарі Нерухомість 24 пояснив представник інвестиційно-девелоперської компанії AVM Development Group Владислав Кононов.

“Попри те, що у I кварталі 2019 року будівництво здорожчало в середньому на 5%, до кінця травня, швидше за все, середні ціни для покупця залишаться без змін”,
– зауважив представник забудовника.

При цьому, експерт зазначив, що надалі незначне зростання цін можливе в об’єктах на початковій стадії будівництва, коли відбувається підписання основних договорів підряду або на поставку основних будівельних матеріалів.

“Забудовники зацікавлені в тому, щоб покупці отримали чіткий сигнал, що ринок стабільний. Це дозволить їм підходити до купівлі житла досить виважено та раціонально”, – наголосив Владислав Кононов.

Дотепер в Україні вже було достатньо об’єктивних та “рукотворних” кризових явищ, які згубно позначились на усіх секторах економіки, зокрема, й на будівництві.

 

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.