Спеціаліст розповіла, коли купувати нерухомість найкраще

Вер 08, 2019 News 0 comments

Протягом року пік продажів житлової новозбудованої нерухомості припадає на останні три місяці.

Про це у коментарі медіа щодо особливостей продажів та про знижки на ринку нерухомості повідомила заступник директора по комерційному блоку питань однієї з інвестиційно-будівельних компаній Олеся Перчак.

«Зима і переддень новорічних свят вважається періодом високого сезону, наскільки можна застосувати цей термін до нерухомості. У цей час кількість угод перевищує середньомісячні показники за рік, що в першу чергу обумовлюється психологічним аспектом: бажанням завершити в поточному році всі великі справи», – зазначає спеціаліст.

При цьому вона додала, що найнижчий рівень продаж зазвичай фіксують у період відпусток та низки свят – серпень, свята у травні і січень. Тому, аби стимулювати продаж того, що збудовано або будується саме в цей час надають найбільші знижки. Причина цього – бажання не допустити  касових розривів, бо процес будівництва не має припинятися, тому, відповідно, його фінансувати треба постійно і без затримок.

Загалом, середня знижка у 2018 році, що надають на ринку нерухомості всього близько 5%. Але у місяці найнижчих продажів – в середньому бувають знижки в розмірі 10-12%, і дуже рідко – 25%.

Як повідомляв сайт Інституту розвитку нерухомості (ІРН), експерти не виключають можливості зниження рівня продажів первинки у разі її подорожчання у 2019 році.

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.