Скільки можна заробити на інвестиціях у «первинку»: експерти назвали цифри

Вер 24, 2019 News 0 comments

Високий рівень дохідності, при відсутності альтернативних доступних фінансових інструментів зі збереження та примноження грошей, стимулює продаж житла на первинному ринку країни.

Це зазначають у матеріалі стосовно особливостей ринку нерухомості в Україні профільні медіа.

«На думку експертів, стабільно високий попит не нерухомість обумовлений недоліком довіри до банківського сектора країни…Дохід від перепродажу квартир купленої на стадії «котловану» становить 25-40%», – сказано у повідомленні.

При цьому експерти звертають увагу на стабільність попиту на первинному ринку житла впродовж 2018 року.

У матеріалі також зазначено, що на тлі подальшого економічного падіння в країні та рецесії на фінансово-банківському ринку цей вид збереження та примноження грошей буде розвиватись і надалі.

Як повідомляв сайт Інституту розвитку нерухомості (ІРН), обираючи житло у будинках, які тільки будуються, треба у першу чергу звертати увагу на цільове призначення земельної ділянки під об’єктом будівництва та план забудови району.

До цього, сайт ІРН повідомляв про те, як коливання курсу національної валюти вплинули на ринок первинної нерухомості Львова.

Також були названі ціни на житло в Одесі: названі найдорожчий та найдешевший райони літа 2018 року.

Окрім того, ІРН повідомляв, що впродовж літніх місяців 2018 року квартири на вторинному ринку у Дніпрі за найменшими цінами продавали на лівому березі.

 

 

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.