Шведські інвестори побудують в Києві приватну школу

Січ 30, 2018 News 0 comments

Влада Києва уклала інвестиційний договір з компанією “АР Освіта” (Київ), що належить власникам шведської інвестиційної компанії East Capital, про будівництво приватної школи в Оболонському районі столиці.

За інформацією Київського інвестиційного агентства (КІА), обсяг інвестицій в будівництво школи складе 200 мільйонів гривень. Навчальний заклад розміститься на ділянці площею 2,2 гектара на проспекті Героїв Сталінграда, 10-в і буде розраховане на 660 місць.

Зараз проект школи знаходиться на стадії проектування. Згідно з умовами інвестиційного договору будівництво почнеться через рік, а введення школи в експлуатацію відбудеться через п’ять років. У проект будуть залучені проектувальники і архітектори із Західної Європи. Також планується використання послуг європейських будівельних компаній.

East Capital є однією з найбільших інвестиційних компаній Західної Європи. Компанія управляє фондами загальним розміром $ 4 мільярди в 18 країнах Східної Європи, а також в Азії, на Близькому Сході і в Африці. Одними з основних напрямків інвестицій East Capital є нерухомість і інфраструктурні проекти.

Джерело: Commercial Property

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.