Ріелтори порахували скільки коштують всі новобудови Києва

Тра 16, 2019 News 0 comments

Вартість всіх виставлених на продаж квартир на первинному ринку Києва становить 97,7 млрд грн. Про це медіа розповів директор консалтингової компанії C Роман Герасимчук.

“Багатьом учасникам ринку було б цікаво розрахувати реальний обсяг ринку первинної житлової нерухомості. Ґрунтуючись на даних, отриманих в ході підготовки огляду ринку за січень і лютий, у нас вийшло вирахувати необхідну суму для покупки всіх непроданих квартир в київських новобудовах. Для розрахунків використовували дані CDS про кількість непроданих квартир, середньої площі нових квартир і середньозважена вартість квадратного метра “, – розповів Герасимчук.

За його словами, всього в Києві на первинному ринку на продаж виставлено більш як 50 тис. Квартир. На початок 2019 року квартири пропонувалися у 279 новобудовах столиці, при цьому за січень-лютий 2019 року в продаж вийшло ще сім нових проектів.

Як зазначив директор компанії, минулого року вніс коригування в цінові тренди — ціни практично всіх класів житла в столиці знизилися, але вихід великої кількості комплексів комфорт і бізнес-класів, а також зміна позиціювання деяких комплексів в сторону вищого класу призвело до зростання середньозважених цін практично у всіх районах Києва. “Найдорожче житло пропонується в Печерському районі столиці, найдешевше — в Деснянському”, – розповів він.

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.