Продажі квартир в Києві впали на 70%

Лют 28, 2018 News 0 comments

Кількість продажів на ринку нерухомості Києва зменшилася на 70 відсотків. В 2017 році в столиці було продано 3210 квартир на вторинному ринку і 2350 квартир на первинному ринку, повідомляє businessua.com.

Експерти відзначають, що в 2016 році продажі досягали 4960 і 4515 квартир відповідно. За підсумками минулого року показники продажів житла в Києві стали найнижчими за останні п’ять років.

«Ще п’ять років тому квартири в новобудовах продавалися на етапі будівництва. Три роки тому не проданих після введення в експлуатацію квартир було близько 10%, сьогодні мова йде приблизно про 30%», – розповів Михайло Артюхов, керуючий директор компанії, що займається нерухомістю.

За словами експерта, купівельна спроможність українців у доларах помітно скоротилася, а ось в гривнях практично не змінюється, але населення не поспішає скористатися спеціальними пропозиціями на покупку житла. Справа в тому, що в банках фіксуються занадто високі відсотки по іпотечному кредитуванню, проте навіть такий кредит отримати практично неможливо – банки виставляють позичальникам жорсткі вимоги.

Related Posts

Leave a Comment!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *