Придбання комерційної нерухомості: що варто перевірити

Вер 30, 2019 News 0 comments

При купівлі об’єктів комерційної нерухомості в Україні найперше варто перевірити судовий реєстр.

Про це повідомляє одне з юридичних медіа, посилаючись на директора аудиторського агентства Володимира Копоть.

«Особливість такого аудиту – у високій вартості об’єктів нерухомості, що збільшує ризики. Володимир Копоть рекомендує перевірити судовий реєстр: з’ясувати, чи є суперечки з іншими покупцями, податковими та правоохоронними органами. Також варто перевірити право підпису продавця і врегулювати питання відповідальності», – зазначено у відповідному матеріалі.

Дотримання цих умов, за словами експертів допоможе уникнути спірних моментів у майбутньому.

Як повідомляв сайт Інституту розвитку нерухомості (ІРН), раніше стало відомо, що на початок осені 2018 року серед усіх новобудов, найдорожчою комерційна нерухомість залишається на правому березі Києва. При цьому напрями діяльності для майбутніх комерційних обєктів під неї залишаються доволі традиційні – рітейл, сфера фінансів та послуг.

Також, як розповідав сайт ІРН, з посиланням на експертів, вважається, що попит на комерційну нерухомість у новобудовах Києва та Київщини буде зростати у найкоротшій перспективі через більшу можливість для швидкого повернення подібних інвестицій.

До цього повідомлялось, що при оцінці вартості об’єкту нерухомості на потенціальну вартість об’єкту впливає безліч факторів, які так чи інакше складають прибутковий потенціал об’єкта.

 

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.