Оцінка нерухомості в Києві: важливі деталі

Вер 03, 2019 News 0 comments

Аби чітко та обгрунтовано визначати ціну нерухомості у Києві, області та інших регіонах професійний оцінщик має, як мінімум бути гарним ріелтором, знавцем місцевості, нормативної бази профільних організацій, мати ліцензію Фонду державного майтна України на проведення таких робіт, та інші важливі необхідності.

Про це нагадують медіа, в матеріалі за темою оцінки нерухомості.

«Оцінка нерухомості в Києві включає в себе весь спектр робіт, спрямованих на чітке і обґрунтоване визначення ринкової вартості. Експерт повинен вміти добре орієнтуватися на ринку столиці, безперечно знати всі тонкощі географічного розташування більшості об’єктів, добре знати кожен район міста», – сказано в тексті.

Журналісти нагадують, що експертна оцінка нерухомості в Києві та області треба:

·         При судових суперечках.

·         При нотаріальному оформленні.

·         При бухгалтерському та податковому обліку.

·         При залученні кредитних коштів.

·         При відшкодуванні шкоди.

При цьому незалежну експертну оцінку нерухомості можна розділити на три окремих напрямки: визначення ринкової вартості та будівельно-технічну експертизу, а також оцінку збитку.

Нагадаємо, що головною місією «Інституту розвитку нерухомості» є надання консалтингових послуг у сфері нерухомості. А  саме наша установа робить пошук критичних точок функціонування непрацюючих чи неефективно працюючих об’єктів нерухомого майна та готує пропозиції і інвестиційній проекти  для подальшого дохідного використання об’єктів та земельної ділянки на якій вони розташовані.

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.