Оренда житла в 2018: прогноз цін

Січ 08, 2018 News 0 comments

Найчастіше орендують квартири вартість від 4 до 7 тис. грн. За ці гроші можна знайти як двокімнатну квартиру у віддалених районах Києва, так і однокімнатну, що наближена до центру міста.

Про це розповів аналітик консалтингової компанії SV Development Сергій Костецький.

Найпопулярнішими для оренди є одно- і двокімнатні квартири.

“Останні роки, у зв’язку з подорожчанням комунальних послуг, спостерігається тенденція зменшення площі. Так економлять на оренді. Ті, хто раніше орендував трикімнатні квартири, шукають менші за площею варіанти. Тоді комуналка коштуватиме дешевше. Охочих змінити квартиру на кімнату мало. Українці не бажають ділити власну площу з кимось”, – коментує експерт.

На ринку величезна пропозиція житла для оренди.

“Господарям, навіть на 4 — 5 тисяч гривень важко знайти клієнтів. Минулі роки у Києві в середньому було 28-30 тисяч пропозицій для оренди. Зараз вже майже 50 тисяч. А середня кількість угод в місяць становить близько тисячі. Навіть ті, хто раніше квартиру не здавав, бо не хотів, наприклад, псувати ремонт. Сьогодні змушені це робити, бо їм не вигідно оплачувати комунальні послуги і податки на нерухомість”, – каже Костецький.

Вартість оренди у гривнях за останній рік збільшилася на 15%.

“У 2018 році ціна оренди не знижуватиметься. У гривневому еквіваленті, навіть зросте. Адже орендодавцям не вигідно буде здавати власну квартиру”, – підсумував Сергій Костецький.

Related Posts

Leave a Comment!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *