Оренда комерційної нерухомості в Києві: ріелтори розповіли який бізнес цікавить

Лип 26, 2019 News 0 comments

У жовтні 2018 року найдорожчі площі комерційної нерухомості в столиці України орендували під  громадське харчування, офіси і б’юті-сегмент.

Про це медіа повідомила генеральний директор одного з ріелторських агентств Олена Біберова.

«У найдорожчому сегменті нерухомості в оренду беруть приміщення і будівлі під бізнес: громадське харчування, офіси і б’юті-сегмент», – сказала вона.

Зокрема це стосується угод в ціновому сегменті від 2500 доларів США на місяць і вище.

При цьому, як зазначає спеціаліст, у сегменті 1000-2500 дол / міс. також зафіксований високий попит на нежитлові – комерційні об’єкти.

Як повідомляв сайт Інституту розвитку нерухомості (ІРН), впродовж 2018 року попит на оренду такого виду комерційної нерухомості, як  офіси зростав на тлі пожвавлення ділової активності на тлі не великих обсягів якісної пропозиції.

При цьому зазначалось, що вибір офіс орендарями у першу чергу був пов’язаний з критеріями що, пов’язані з розташуванням та станом приміщень. До того ж   в офісних приміщеннях у цей час формували компанії, що прагнули знайти більш якісні об’єкти у порівнянні з “старим” офісом.

До того ж повідомлялось, що на початку осені поточного року, найдорожчою поміж новобудов, комерційна нерухомість була на правому березі Києва. Сфери діяльності для майбутніх бізнесових об’єктів під неї були доволі традиційними, як для Києва – рітейл, сфера фінансів та послуг.

До цього стали відомі ціни найдешевших квартир, які були продані у Києві впродовж серпня 2018 року.

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.