Олександр Рубанов розповів яке житло зараз має попит і чому

Січ 18, 2019 News 0 comments

На початок 2019 року в Україні загалом та у Києві зокрема найбільший попит має бюджетне житло через низку причин загальноекономічного характеру.

Про це директор Інституту розвитку нерухомості (ІРН) Олександр Рубанов розповів у інтерв’ю одному з будівельних порталів України.

«Які квартири зараз мають попит? Перш за все, це цінова доступні. Береться, як правило, найдешевше житло, економ-клас, на те, що вистачає коштів. Багато хто купує, більш ніж половини угод мають більше характер вкладання коштів з метою їх заощадження», – сказав він.

Директор ІРН додав, що довіра до банківської системи у нас в країні відсутня через низку і має об’єктивних і суб’єктивних причин. Тому купівля нерухомості для тих у кого є вільні кошти, це єдиний можливий надійний спосіб їх збереження та примноження .

«Нерухомість була і залишається (головним інструментом для інвестування – ред.) поки ринку цінних паперів у нас немає, фондовий ринок не працює. Вкладають в нерухомість, в квадратні метри щоб не тільки зберігати, але й отримувати якийсь пасивний дохід від цієї нерухомості здаючи її в оренду», – додав він.

Нагадаємо, що директор ІРН Олександр Рубанов звертав увагу на те, що наявні суперечності, які є у законі «Про освіту», не дають освітнім закладам залучати інвестиції.

Він також зазначав, що у 2019 році кількість об’єктів нерухомості, які потраплять в категорію токсичних, зросте в рази

 

 

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.