Олександр Рубанов розповів про важливі особливості оцінки комерційної нерухомості

Лип 29, 2019 News 0 comments

Якісна оцінка рівня прибутковості об’єкта комерційної нерухомості потребує врахування багатьох важливих критеріїв. Серед іншого слід брати до уваги вид комерційного обєкта, спеціалізацію, плани на його подальше використання і т.ін.

Про це у коментарі для сайту Інституту розвитку нерухомості (ІРН) розповів директор ІРН Олександр Рубанов.

Зокрема, відповідаючи на питання: «Які особливості оцінки рівня прибутковості об’єкта комерційної нерухомості?», фахівець сказав: «Їх дуже багато, і, пов’язані вони, серед іншого і зі згаданим видом такого об’єкта комерційної нерухомості, спеціалізацією, нішею, того, як планують його використовувати надалі і т.д.».

Олександр Рубанов зазначив, що, наприклад, вартість зміни цільового призначення і отримання всіляких дозволів для об’єкта громадського харчування в центрі, при всій удаваній вигоді, може виявитися такою, що дешевше було б купити готовий об’єкт на околиці, поблизу транспортних розв’язок.

Як повідомляв сайт ІРНОлександр Рубанов звертав увагу на те, що купуючи комерційну нерухомість найперше, треба брати до уваги  рівень її можливої прибутковості.

Також фахівець вважає, що в країні ринок комерційної нерухомості буде активно розвиватися лише при реальному збільшенні рівня платоспроможності населення.

При цьому, на думку Олександра Рубанова, не варто очікувати на значне зростання вартості об’єктів комерційної нерухомості на початку 2019 року.

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.