Олександр Рубанов розповів, на що звертати увагу при виборі нерухомості

Лип 25, 2019 News 0 comments

При купівлі комерційної нерухомості найперше слід брати до уваги рівень прибутковості об’єкта.

Про це у коментарі для сайту Інституту розвитку нерухомості (ІРН) розповів директор ІРН Олександр Рубанов.

Зокрема, відповідаючи на питання «На що звертати увагу при виборі об’єкта комерційної нерухомості для придбання?», він сказав: «Прибутковість, прибутковість і ще раз прибутковість».

При цьому фахівець зазначив, що методика розрахунку такого рівня залежить від її виду.

«А ось як розраховувати цю прибутковість це вже інше питання. І залежить розрахунок, багато в чому, від виду цієї самої комерційної нерухомості», – додав він.

Як повідомляв сайт ІРНОлександр Рубанов зазначав, що в Україні зростання рівня ринку комерційної нерухомості не можливе без реального збільшення платоспроможності населення.

Також, на його думку, на початку 2019 року не варто очікувати відчутного зростання вартості об’єктів комерційної нерухомості, по якім скоріше за все, буде невеличке коригування на рівень інфляції і коливання курсу національної грошової одиниці.

При цьому ІРН повідомляв, що у Києві упродовж осені 2018 року серед об’єктів комерційної нерухомості основний попит мали невеличкі приміщення старого житлофонду.

Натомість найдорожчі площі комерційної нерухомості в столиці України орендували під офіси, об’єкти громадського харчування та б’юті-сегмент.

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.