Олександр Рубанов розповів, де в передмістях Києва буде транспортний колапс

Лип 02, 2019 News 0 comments

Директор Інституту розвитку нерухомості (ІРН) Олександр Рубанов перерахував найбільш проблемні магістралі в передмістях Києва, ситуація в яких буде з часом погіршуватиметься.

Про це він повідомив в інтерв’ю виданню «Бізнес.медіа».

«Якщо говорити про київський регіон, проблема наростає як снігова куля, і з моєї точки зору вона вже безнадійна. За винятком Броварського напряму, і, можливо, Житомирської траси. Такі пункти як Петрівське, Вишневе, Крюковщина, Софіївська Борщагівка – там це питання не вирішується, як і в Бучі, Гостомелі, Ірпені. А проблема посилюється. Через три – п’ять років за цими напрямками очікується транспортний колапс», – прогнозує Олександр Рубанов.

Як повідомляв сайт Інституту розвитку нерухомості, до цього директор ІРН розповів, чим загрожує безконтрольна забудова Київщини.

Олександр Рубанов також прогнозує збільшення кількості проблемних новобудов у Києві та області.

Він також назвав романтизмом плани Мінрегіонбуду про підземні паркінги в містах України, які мають закріпити у нових Державних будівельних нормах.

Раніше Олександр Рубанов зазначав, що “Будівельна амністія”, не буде мати якогось помітного впливу на ринок нерухомості.

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.