Офісна нерухомість в умовах shared economy: хто може отримати зиск

Вер 05, 2019 News 0 comments

В умовах «Економіки загального користування» (shared economy), про настання якої все активніше говорять експерти, наявні моделі використання офісних приміщень  можуть змінитися, що, за певних умов, може піти на користь як потенційним орендарям так і власникам цього виду комерційної нерухомості.

Про це йдеться в дослідженні  відповідних перспектив однієї з профільних міжнародних компаній, повідомляють медіа.

«Організації частіше використовують офіс за запитом, і девелоперу стає складніше заповнити порожні площі. Робота з провайдером, а не безпосередньо з декількома бізнесами – надійніше», – сказано у публікації за результатами дослідження.

Як варіант подібної моделі автори вказують на можливість надання оператору всього масиву площ спеціальному оператору у дострокову оренду. Після цього провайдер надає їх в суборенду охочим на невеликі терміни, облаштовуючи, за потреби як кабінетну систему, чи відкритий простір (open space). Серед переваг такого рішення називають уникнення простою площ та стабільні надходження.

Автори вважають таку схему перевагою ще й  тому, що в умовах «економіки загального користування» бізнес все більше буде обирати не безпосереднє володіння, а доступ до товарів і послуг.

У публікації також наводяться дані статистики, згідно з якими у країні в 2018 році всього 23% угод на оренду стосувалося приміщень площа яких 1000 – 2000 кв. м.

Як повідомляв сайт Інституту розвитку нерухомості (ІРН), розвиток ринку торговельної нерухомості в Україні у наступному 2019 році буде залежати від низки чинників, чотири з яких пов’язані з загальноекономічною ситуацією в країні

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.