Офісна нерухомість: прогнози на 2019 рік

Лис 13, 2018 News 0 comments

Зростання ціни оренди офісної нерухомості у Києві можлива не раніше другої половини наступного, 2019 року і попит буде формуватися коштом традиційних категорій орендарів.

Про це, за результатами опитування представників ринку повідомляє одне із засобів масової інформації країни.

«Скільки-небудь помітне зростання попиту на офісні приміщення і суттєве збільшення ставок … прогнозують не раніше першого півріччя 2019 року. Активізації чекають з боку звичних орендарів», – сказано у повідомленні.

Зокрема, як і раніше впродовж 2018 року, звично найбільший попит на якісну нерухомість формують фінансові та IT-компанії, які продовжують розширювати бізнес і набирати нових співробітників. У третьому кварталі 2018 року на ці дві категорії довелося 38% офісного попиту в Києві.

Як повідомляв сайт Інституту розвитку нерухомості (ІРН), третьому кварталі 2018 року вартість оренди одного метра квадратного офісів у столиці була майже 30 доларів США за квадратний метр, без податків та комунальних.

До цього ІРН зазначав, що впродовж 2018 року оренда офісів, незначно зростала.

Також повідомлялось , що у жовтні 2018 року найдорожчі площі комерційної нерухомості в столиці України орендували для закладів громадського харчування, під офіси і б’юті-заклади.

До того ж відомо, що при виборі офісів потенційні орендарі переважно звертали увагу на  ті критерії що, так чи інакше, були пов’язані із умовами та станом приміщень.

 

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.