Нерухомість України 2018: названо найбільш динамічний сегмент

Січ 01, 2019 News 0 comments

Ринок оренди житла в Україні за результатами 2018 року, як і низки попередніх, був чи не найбільш динамічним у сфері нерухомості.

Про це повідомили низка вітчизняних медіа за результатами опитування профільних експертів.

Ринок орендного житла в Україні ніяк не контролюється, він залишається одним з найбільш тіньових і, водночас, динамічних“, – зазначено у тексті публікації.

При цьому гравці на ньому досить різноманітні – як великі агентства з десятками квартир, так і приватні особи, що можуть як складати конкуренцію агентствам, так і здавати частину площ власного помешкання.

І це стосується не тільки столиці, а й інших міст та містечок країни.

Однак найвища середня вартість оренди житла, як у 2018 році так і попередніх, традиційно фіксувалась у центральній частині Києва.

Тут у середньому за оренду однокімнатної квартири просили біля 7-8 тисяч гривень на місяць при заробітній платі на тому ж рівні.

Звичайно, ціна оренди могла бути і нижче.

Наступна за високим рівнем цін Одеса, де житло поблизу моря (а не центру, як у інших містах України) де за житло з такими ж характеристиками вимагали 6,5 тисяч гривень. Далі йде Львів, де воно вже могло коштувати трохи більше 6 тисяч гривень. В середньому. Далі – Дніпро та Харків з 5,5-6 тисяч гривень.

Як повідомляв сайт Інституту розвитку нерухомості (ІРН), раніше стало відомо чому житло пустує, а вартість його оренди зростає.

Крім того, ІРН розповідав про ціни найдешевших квартир української столиці.

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.