Нерухомість у новобудовах: юрист порадив на що звертати увагу при купівлі

Вер 15, 2019 News 0 comments

При купівлі житла у будинках, що тільки будуються в першу чергу слід звертати увагу на цільове призначення земельної ділянки та план забудови району.

Усі ці данні, як розповів одному з медіа юрист Володимир Копоть, можна знайти у відкритих джерелах, себто в Інтернет.

«Одним з проблемних моментів, за словами лектора, є земля, тому потрібно дивитися дані земельного кадастру. Необхідно зрозуміти цільове призначення земельної ділянки. Крім того, варто враховувати детальний план території – часто забудовники нехтують ним. При підготовці проектної документації також повинні враховуватися містобудівні умови», – зазначено у відповідному матеріалі.

Крім цього як говориться у тексті, перевіряють суб’єктів будівництва: підрядника, забудовника, проектувальника на причетність до порушень будівельних норм.

Також необхідно перевірити реєстр виконавчих проваджень, в тому числі вивчити кредиторську заборгованість перед іншими учасники господарських правовідносин. Інший важливий момент – судовий реєстр, де можна відстежити історію об’єкта, з’ясувати, чи є проблеми з прокуратурою.

Як повідомляв сайт Інституту розвитку нерухомості (ІРН), експерти планують, що комерційна нерухомість у новобудовах Києва та Київщини мати попит у найкоротшій перспективі через можливість більш швидкого повернення інвестицій.

До того експерти розповіли як коливання курсу гривні вплинули на ринок первинної нерухомості Львова.

 

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.