Нерухомість Львова: динаміка останніх місяців 2018

Січ 05, 2019 News 0 comments

Упродовж останніх двох-трьох  місяців 2018 року ціни на житлову нерухомість на первинному ринку Львова майже не змінились.

Про це повідомляється на сайті одного з телеканалів країни, з посиланням на дані регіональних ріелторів.

«Середня ціна за квадрат у новобудовах Львова у грудні 2018-го зупинилась на позначці у 15900 гривень (за курсом долара на міжбанку вона зросла з 570 до 580 доларів).Мінімальна ціна метра квадратного у грудні, як і в листопаді, збереглась на позначці 10500 гривень за квадрат», – сказано у повідомленні.

При цьому найважчу ціну метра квадратного фіксували на нерухомість у центрі міста, у Галицькому районі Львова, де за неї просили 33000 гривень за квадрат. А от у «спальному» Сихівському районі  ціна на метр у нових житлових будинках економ-класу була майже в 2 рази меншою.

У матеріалі окремо зазначається, що впродовж останнього кварталу 2018 року ціни на житло у місті майже не змінились.

Як повідомляв сайт Інституту розвитку нерухомості, у 2018 році Львів був серед тих міст України у яких будувалося найбільше житла.

Також відомо, що на Львівщині був підготовлений перелік земельних ділянок різноманітного (промислового, комерційного та рекреаційного) призначення, що можуть бути відведені під різноманітні інвестиційні проекти.

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.