Замлю і нерухомість “Експобанк” у Києві та області виставили на аукціон

Лис 12, 2017 News 0 comments

13 листопада відбудеться аукціон з продажу прав вимоги за кредитами АТ “КБ “Експобанк”, у забезпечення за якими передані земельні ділянки в Києво-Святошинському районі загальною площею понад 48 га і нежитлова нерухомість в Києві.

Про це повідомляє ukraineindustrial.info.

На торги лот виставляється з початковою ціною реалізації в 8,6 млн грн. Загальна заборгованість за договорами на початок вересня перевищила 34,5 млн грн. Компанії-позичальники зареєстровані в Києві і не перебувають в стані закриття.

За інформацією ProfiDOM.com.ua, одна з фірм спеціалізується, зокрема, на продажу та монтажу газобалонного обладнання на автомобілі і веде господарську діяльність в сферах оптової торгівлі деталями для автотранспортних засобів, а також твердим, рідким і газоподібним паливом.

При цьому в забезпечення за договорами передано відразу кілька земельних ділянок, зокрема: 4 земельні ділянки загальною площею 44,7 га в Києво-Святошинському районі з цільовим призначенням “для ведення особистого селянського господарства”; земельну ділянку площею 3,2 га в с. Горбовичі Києво-Святошинського району та 3 земельні ділянки загальною площею 0,4 га з цільовим призначенням “для будівництва та обслуговування житлового будинку” в с. Горбовичі Києво-Святошинського району.

Крім того, в заставі банку – нежитлова будівля загальною площею 724,4 кв. м і група нежитлових приміщень загальною площею 265,5 кв. м в Києві.

Related Posts

Leave a Comment!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *