На ринку вторинного житла Рівного домінує запит на невеликі жилплощі, – ріелтор

Лис 14, 2017 News 0 comments

Ціни на квартири вторинного ринку нерухомості Рівного в листопаді 2017 року не змінилися, в порівнянні з попереднім місяцем, при тому, що 70% покупців надають перевагу невеликим одно- і двокімнатним житловим площам.

Про це повідомляє портал Domik.ua з посиланням на агента з продажу місцевої нерухомості Ларису Баранцову.

“Ціни на квартири вторинного ринку нерухомості Рівного в листопаді 2017 роки не змінилися, в порівнянні з попереднім місяцем…Близько 70% покупців купують одно- і двокімнатні житлові об’єкти, а 30% клієнтів орієнтовані на покупку житлової нерухомості великих площ”, – сказано у повідомленні.

За даними агентств нерухомості, більшість покупців (60%) прагнуть купувати житло з ремонтом. “Покупці не хочуть витрачати додаткові фінанси на ремонтно-оздоблювальні роботи, через що вважають за краще купувати житлову нерухомість, куди можна відразу заселитися”, – розповідає Баранцова

При цьому, у листопаді 2017 року при купівлі квартир в Рівному, клієнти віддавали перевагу об’єктам з індивідуальним опаленням і лічильниками енергоресурсів. За бажанням більшості покупців, локація будинку повинна передбачати розташування поруч об’єктів розважальної, соціальної інфраструктури і зручної транспортної розв’язки.

Власники готові до поступок при продажу нерухомості. Середній розмір знижки досягає в 4% від загальної вартості житлового об’єкта. Якщо стартова ціна на квартиру відповідає ринковій, період продажу може тривати близько двох-чотирьох місяців. При вартості, що перевищує ринкову, житло можуть купити через півроку з моменту початку продажів.

Ріелтори відзначають, що покупці розглядають варіанти квартир в житлових багатоквартирних будинках, розташованих як в центрі, так і на околиці Рівного. Так, якщо умови покупки нерухомості вигідні, клієнти готові її купувати в будь-якій частині міста.

Related Posts

Leave a Comment!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *