Мінрегіон дозволить розміщення вбудованих у житлові будинки дитсадків

Кві 12, 2018 News 0 comments

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України дозволить розміщення у житлових будинках вбудовано-прибудованих і вбудованих дошкільних навчальних закладів у разі неможливості їх проектування в окремих будівлях.

Про це повідомляє Мinfin.com.ua з посиланням на чиновників міністерства.

Зокрема, допускається розміщення дошкільних навчальних закладів у вигляді:

— вбудованих приміщень груп короткотривалого (до 4-х годин) перебування дітей дошкільного віку у 1-2 поверхи житлових будинків;

— вбудованих дошкільних навчальних закладів загального розвитку (ясел, ясел-садків, дитсадків) місткістю до 80 місць (2-4 групи) у 1-2 поверхи житлових будинків;

— вбудовано-прибудованих дошкільних навчальних закладів загального розвитку місткістю до 120 місць (до 6 груп) у 1-2 поверхи житлових будинків;

— прибудованих дошкільних навчальних закладів загального розвитку місткістю до 160 місць (до 8 груп) до глухих торців житлових будинків.

При розміщенні таких дитсадків повинні обов’язково враховуватися необхідні пожежні вимоги щодо проектування дошкільних навчальних закладів, а також відповідні норми ДБН щодо житлових будинків.

Крім цього, земельна ділянка такого навчального закладу повинна бути відокремлена огорожею і зеленими насадженнями від прибудинкової території житлового будинку.

Організація та озеленення групових майданчиків, інсоляція та освітленість приміщень вбудовано-прибудованого і прибудованого дошкільного закладу має відповідати вимогам ДБН щодо захисту територій і будинків від шуму та вимогам Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, затвердженого МОЗ.

Такі зміни містяться у проектах ДБН В.2.2-4-201Х «Будинки і споруди. Заклади дошкільної освіти» та ДБН Б.2.2-Х:201Х «Планування і забудова територій», які будуть затверджені найближчим часом.

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.