Мер Києва відреагував на електронну петицію щодо ділянки на розі Андріївського узвозу та Боричів тік

Тра 05, 2018 News 0 comments

Столична влада розглядає можливості присвоєння статусу Арт-скверу земельній ділянці на розі Андріївського узвозу та вул. Боричів Тік.

Про це повідомляється на сайті КМДА.

“Київський міський голова Віталій Кличко уже доручив виконавчому органу Київради (КМДА) розглянути електронну петицію …“Надати земельній ділянці на розі Андріївського узвозу та вул. Боричів Тік статусу Арт-скверу ім. соліста Паризької опери, Героя України Василя Сліпака””, – сказано у повідомленні.

Окрім того, зазначену ініціативу в установленому порядку мають розглянути постійні комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування, екологічної політики, а також із питань культури, туризму та інформаційної політики.

Автор петиції закликає вшанувати пам’ять Героя України, кавалера ордена “Золота Зірка”, оперного співака Василя Сліпака, який героїчно загинув на Сході країни. Зокрема, пропонується створити у центрі столиці, на Андріївському узвозі, культурно-мистецький сквер, що матиме ім’я Героя. Уже напрацьовано перший громадський проект дизайну облаштування культурно-мистецького скверу.

Електронна петиція набрала необхідну, згідно з рішенням Київської міської ради, кількість голосів та прийнята до розгляду.

Відтак, вказану ініціативу підтримали 10086 осіб, при мінімально необхідних 10000.

Як повідомляв сайт Інституту розвитку нерухомості (ІРН), композиція для закоханих з’явилася в Дніпровському районі Києва.

Раніше ІРН вказував на те, що столична влада окреслила головні інфраструктурні проекти в Києві на 2018 рік.

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.