Медіа звернули увагу на особливості необхідної інфраструктури нових ЖК

Лип 20, 2019 News 0 comments

У нових житлових комплексах не вистачає таких об’єктів соціальної інфраструктури, як дитсадки чи школи бо забудовники не зобов’язані їх будувати своїм коштом.

Про це повідомляють ЗМІ.

Зі стартом продажів квартир у нових ЖК забудовники обіцяють розвинену інфраструктуру. Як правило, інвесторам навіть демонструють макети: тут буде школа, а тут садок. І водночас замовчують важливу деталь – якщо колись цей об’єкт і буде збудований, то це буде приватний заклад“, – сказано у сюжеті.

Натомість, на місці цього об’єкта, як зазначають журналісти, цілком може з’явитися об’єкт комерційної нерухомості. А батькам доведеться вишукувати можливості для влаштування дітей у інших районах.
Як повідомляв сайт Інституту розвитку нерухомості (ІРН), директор ІРН Олександр Рубанов розповів, чим загрожує безконтрольна забудова Київщини. Зокрема, за його словами, активне будівництво у передмісті Києва, без створення доріг та водопровідно-каналізаційних мереж загрожує значними витратами для власників житла у майбутньому.

Також Олександр Рубанов прогнозує збільшення кількості проблемних новобудов у Києві та області.

До цього сайт ІРН розповів, що депутати Київміськради зацікавились дитячими майданчиками.

У червні 2018 року депутати Київради ввели мораторій на відчуження земель дитячихх інтернаів.

Також міська влада Києва має намір провести інвентаризацію нежитлових приміщень, у яких можна розміщувати дитячі садочки.

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.