Київрада прийняла рішення стосовно будівництва на Андріївському узвозі

Чер 24, 2018 News 0 comments

На пленарному засіданні Київської міської ради прийнято рішення, що стосується земельної ділянки на Андріївському узвозі, 14-16 та розірвання договору оренди з приватним підприємством «Маркон».

Про це повідомляє прес-служба Київради.

“Йдеться про площу в 0,19 гектара в історичному місці столиці – Андріївському узвозі, 14-16. На цій території забудовник планує зведення дев’ятиповерхового готелю. Таким чином перевищено допустиму висотність майбутньої будівлі, оскільки висота готелю становитиме орієнтовно 30 метрів. Разом із тим, максимальна висотність споруд на цій ділянці – 12 метрів”, – сказано у повідомленні.

Відповідно до рішення Київради, генеральний підрядник має негайно зупинити будівництво готельного комплексу з закладами громадського харчування та паркінгом для легкового автотранспорту на Андріївському узвозі, 14-16.

“Земельна ділянка знаходиться в межах Державного історико-культурного заповідника «Стародавній Київ», пам’ятки містобудування «Замкова гора – Андріївський узвіз». Місто не може дозволити спотворення історичної частини столиці. Тому міська влада  вирішила негайно зупинити всі роботи, які проводяться за відповідною адресою. У місячний термін привести об’єкт будівництва готельного комплексу із закладами громадського харчування і паркінгами  у відповідність до законодавства та обмежити висотні параметри об’єкта”, – цитує прес-служба пояснення рішення від депутата Київради Олександра Міщенко.

Якщо забудовник протягом місяця не обмежить висотні параметри готелю, Київрада розірве договір оренди земельної ділянки на Андріївському узвозі, 14-16 з приватним підприємством «Маркон».

Як повідомляв сайт Інституту розвитку нерухомості (ІРН), Київська влада має намір провести інвентаризацію нежитлових приміщень, де можна облаштувати дитсадки.

Також повідомлялось, що містобудівельно-архітектурний департамент Київської міської державної адміністрації оголосив тендер на інвентаризацію вуличної мережі садових товариств і такої забудови на землях столиці.

Раніше IRN.com.ua розповідав, що у Києві хочуть повернути місту нежитлові приміщення на 6,5 млн грн.

Нагадаємо, що спеціалісти ІРН забезпечують підготовку пропозицій і інвестиційних проектів (проектів розвитку) для подальшого ефективного (дохідного) використання об’єктів та земельних ділянок на якій вони розташовані.

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.