Києву загрожує обвал ринку нерухомості – мер

Лис 04, 2017 News 0 comments

Через велику кількість нових житлових будинків, які інтенсивно будуються в межах Києва і всього столичного регіону, може статися обвал на ринку нерухомості.

Про це міський голова Києва Віталій Кличко розповів в ефірі одного з українських телеканалів, повідомляють «Коментарі.Київ».

«Дійсно, така загроза є. На сьогодні за тією інформацією, якою я володію, приблизно 60 тисяч квартир у забудовників не продається. І далі продовжують будувати. Якщо буде обвал, то обвал буде в тому напрямку, що ціна на житло може набагато зменшитися», – підкреслив голова Київської міської державної адміністрації.

Також він розповів, як іноземні забудовники готові інвестувати в Київ, купуючи землю і забудовуючи її новими будівлями. При цьому, забудовники можуть вибирати, – платити в бюджет міста, або так само інвестуючи в будівництво нових об’єктів інфраструктури, які на ділі додатково підвищують вартість квадратного метра готового житла.

У той же час, Кличко зауважив, що, хоча місто і повинно рости, в пріоритеті, – не тільки забудова території житловими будинками. «Київ – це також промисловий і туристичний центр. Тому нам потрібен баланс », – сказав він.

Нагадаємо, що ужовтні 2017 в Києві найбільшу кількість нового житла пропонвали у Голосіївському районі.

Згідно досліджень Інституту розвитку нерухомості, у перерахунку на долари США у 3-му кварталі 2017 року ціни на житлову нерухомість у Києві продовжили поступово знижуватись. Загалом, з початку року вони зменшились на 4.7%, до середньої ціни $944.4/кв.м.

Related Posts

Leave a Comment!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *