Купити житло в Миколаєві: ріелтори назвали мінімальні ціни

Лис 10, 2018 News 0 comments

Мінімальна вартість однокімнатної квартири на околицях Миколаєва у вересні-жовтні 2018 року  складала 13000 доларів США.

Про це повідомляють місцеві медіа.

«За інформацією представників агентств нерухомості, вартість однокімнатного житла на околиці міста стартує від 13000 доларів США восени поточного року», – сказано у повідомленні.

Медіа зазначає, що, як і у інших регіонах країни, найбільшим попитом у місті користуються саме одно та двокімнатні квартири. Також, як і скрізь, при виборі житла, одним з ключових факторів є його розташування.

Найвищий попит восени 2018 року на квартири в будинках на Центральному та проспекті Миру, а також вулиці Космонавтів. Нерухомістю у таких районах, як Варварівця та Матвіївця цікавляться ті, хто надає перевагу близькості до природи та тиші, зазначено у тексті публікації.

При цьому вартість житла за рік залишалася майже сталою, оскільки зростання на 2-5% можна пояснити коригуванням на відсоток інфляції та/чи курсу національної валюти.

Як повідомляв сайт Інституту розвитку нерухомості (ІРН), раніше у Києві стали відомі ціни найдешевших квартир, що були продані впродовж серпня 2018 року.

Також ІРН повідомлялось, що у Києві найбільш привабливим для покупців житла класу люкс залишається Печерський район. на який припадає майже половина від подібних пропозицій по місту.

 

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.