Купівля землі в Києві: ціна та найбільш популярні райони

Лис 15, 2018 News 0 comments

Найбільшим попитом у Києві користуються земельні ділянки у центрі міста та наближених районах. Стосовно Київщини – популярністю користується 20 км зона навколо столиці.

Про це повідомляють профільні медіа з посиланням на опитування учасників ринку.

«На сьогодні найчастіше шукають землю в Печерському районі, нецентральної частини Шевченківського, на Сирці, Дорогожичах, Нивках…Це також можуть бути садові ділянки на Осокорках», сказано у повідомленні.

Автори зазначають, що покупців загалом цікавлять ділянки під будинками, які дуже часто просто зносять.

При цьому вони зазначають, що продавці на тлі значної пропозиції зараз готові до зниження початкової ціни і погоджуються на 10-20% знижки. Середня вартість землі у Києві наразі складає 2000-3000 доларів США за сотку.

Стосовно області найбільш популярні ділянки у межах 20 кілометрової зони навкруги Києва. Найпопулярніші напрями уздовж Обухівської, Житомирської, Одеської трас. Окрім того, покупці цікавляться Києво-Святошинським, Броварським, Бориспільським, Вишгородським районами. Туз землю можна придбати у середньому по 1000 доларів США за сотку. Однак, ціна тут дуже залежить від розташування, цільового призначення, готових комунікацій чи можливості їх швидко та без додаткових затрат підвести.

Як повідомляв сайт Інституту розвитку нерухомості (ІРН), восени 2018 року у Києві квартири на вторинному ринку стабільно цікавили кілька груп потенційних покупців.

 

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.