Крупний дискаунтер планує придбати складський комплекс в Одеській області

Гру 14, 2017 News 0 comments

Група компаній “АТБ” має намір придбати багатофункціональний логістичний комплекс в Одеській області площею близько 35 тис. кв. м.

Про це в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна” повідомив генеральний директор корпорації “АТБ” Борис Марков.

“У планах компанії на 2018-2019 рр. – придбання складського комплексу в Одеській області площею близько 35 тис. кв. м. І потужністю більше 1,5 тис. тонн середньодобової відвантаження. Складський комплекс потрібен для забезпечення як стратегії розвитку мережі, так і комплексної обробки продукції, що надходить в мережу через Одеський морський порт “, – сказав Марков.

Одночасно, вивчається можливість будівництва нового логістичного центру в Одеській області.

“Сьогодні ми бачимо дефіцит складських приміщень в Одеській області, відповідних нашим вимогам. Тому розглядається більш складний, але більш якісний шлях – будівництво власного об’єкта”, – додав гендиректор.

При цьому, в квітні 2017 року Одесі вже почав роботу орендований складський комплекс класу “А” площею близько 18 тис. кв. м. і вантажообігом понад 310 тонн / добу.

25 жовтня 2017 року корпорація “АТБ” завершила угоду з ТОВ “Інтенсив” з купівлі складського комплексу у Львові загальною площею 20,6 тис. кв. м, розташованого по вул. Шевченка, 335, який буде забезпечувати потреби торгової мережі в західному регіоні України. У його реконструкцію рітейлер має намір інвестувати близько 200 млн грн.

Роздрібна мережа компанії “АТБ-Маркет” заснована в 1993 році.
До складу корпорації, крім мережі “дискаунтерів” ( “АТБ-маркет”), входять кондитерська фабрика “Квітень” (ТМ Bravissimo, “Квітень”, BiscuitsCollection), м’ясна фабрика “Фаворит” (ТМ “Добров”, “М’ясна лавка “,” Ковбасний ряд “) і спорткомплекс” Схід “в Дніпрі. Вона також володіє логістичною інфраструктурою з вантажообігом понад 4 тис. тонн на добу. Штат співробітників компанії налічує більше 56 тис. чол.

Related Posts

Leave a Comment!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *